Se afișează postările cu eticheta 16 octombrie 2008. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta 16 octombrie 2008. Afișați toate postările

duminică, 19 octombrie 2008

Angela Similea la ceas de sarbatoare

Angela Similea a fost invitata de Primaria Sectorului 1 .

Angela Similea a fost invitata la Ziua Pensionarilor in Bucuresti, in data de 16 Octombrie 2008. Ea si-a facut simtita prezenta in fata a zeci de pensionari care au venit sa-si sarbatoreasca ziua.

Multumiri Iustinei Niculescu pentru poze.

IMG_1609

 <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> IMG_1619IMG_1614   IMG_1613

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner