Turneul "De dragul tau",va continua si in aceasta toamna, in Timisoara, Deva, Arad, Oradea, Satu Mare, Baia Mare.Acesta va incepe la sfarsitul lunii noiembrie .Cu siguranta, fanii sunt nerabdatori sa – i vada pe cei doi artisti indragiti, Angela Similea si Ovidiu Komornick
Se afișează postările cu eticheta Oradea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Oradea. Afișați toate postările
marți, 28 octombrie 2008
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





