Acuzata in ultimul timp de anumite publicatii ca si-ar fi pierdut vocea, cei de la postul tv Antena 1 au mers direct la sursa, la Angela Similea pentru a lamuri situatia.E adevarat sau nu ca...?
Bineinteles ca au simtit in vocea Angelei Similea ca totul e ca inainte si ca toate sunt doar simple zvonuri menite sa zguduie putin Romania.Ne punem intrebarea: asa apreciem un artist de valoare in zilele noastre?
Madalin Ionescu la Acces Direct a dezabatut subiectul:http://www.antena1.ro/index.php?page=webcast&id=64706&type=show&item=179;
http://www.ziaremondene.ro/10-11-2009/Angela-Similea-dezminte-Nu-am-nicio-problema-vocala-video.html
sursa: antena 1,
:ziare mondene
Se afișează postările cu eticheta angela similea si-a pierdut vocea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta angela similea si-a pierdut vocea. Afișați toate postările
marți, 10 noiembrie 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





