Se afișează postările cu eticheta concerte angela similea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta concerte angela similea. Afișați toate postările

marți, 27 aprilie 2010

Nerecunostina

Se pare ca nimeni din cei ce au fost la spectacole nu are bucuria sa impartaseasca cu noi, ceilalti experienta evenimentului.Mie imi pare rau ca se intampla acest lucru, credeam ca suntem oameni cu buna credinta si ca ne putem impartasi bucuriile.Dar astia suntem. Traim intr-o tara libera.Sa auzim de bine.

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner