Se afișează postările cu eticheta noiembrie 2010. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta noiembrie 2010. Afișați toate postările

duminică, 21 noiembrie 2010

Imagini din emisiunea Sa va amintiti duminica










Mai frumoasa si plina de viata,  ea a acceptat invitatia Corinei Chiriac si impreuna cu prietenul ei Ovidiu Komornyck au participat la emisiunea Sa va amintiti duminica.

Vesti Bune!

Astazi,Angela Similea si Ovidiu Komornyck vor putea fi vazuti pe National Tv.Corina Chiriac gazda emisiunii Sa va amintiti duminica ai va aduce din nou in atentia publicului pe cei doi mari artisti.Ea stie ca publicul roman ramane fidel marilor valori ale Romaniei .

marți, 9 noiembrie 2010

Fanii cantaretei sunt alaturi de ea in aceste clipe de suferinta.


sursa:Loredana Paunescu

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner