Desi a trecut printr-o perioada foarte grea din viata ei(artista si-a pierdut mama de curand), Angela Similea si-a gasit puterea sa mearga mai departe asa cum spune si cantecul ei:Viata merge iubind inainte.Mai frumoasa si plina de viata, ea a acceptat invitatia Corinei Chiriac si impreuna cu prietenul ei Ovidiu Komornyck au participat la emisiunea Sa va amintiti duminica.















