Prietenia cu Grigore Vieru şi Ovidiu Komornyik, a condus la construcţia melodiei “Frumoasă de dor”cu care Angela Similea a fost propusă în luna decembrie la Top Românesc. Grigore Vieru a semnat versurile, iar Ovidiu Komornyik muzica. Artista a dezvăluit în cadrul ediţiei speciale “Romanticii” realizată şi prezentată de Titus Andrei cum s-a născut melodia....
Cititi articolul pe:http://www.topromanesc.ro/?p=14407
Se afișează postările cu eticheta titus andrei. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta titus andrei. Afișați toate postările
marți, 28 decembrie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





