Se afișează postările cu eticheta Angela Similea si Ovidiu Komornyck la Kanal D. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Angela Similea si Ovidiu Komornyck la Kanal D. Afișați toate postările
joi, 20 octombrie 2011
Rezumatul interviului
In stirea prezentata miercuri seara pe postul tv Kanal D,Angela Similea impreuna cu Ovidiu Komornick au fost intervievati.Si acest lucru a fost chiar in gradina lui Ovidiu.Ideea stirei era ca cei doi artisti incep de curand un nou turneu prin tara(datele vor fi anuntate ulterior),sunt dispusi sa concerteze si in afara, asta in conditiile in care vor fi solicitati.Ovidiu Komornick povestea cum a luat "forma" gradina lui ,sustinut de regretatul Victor Surdu, fostul sot al Angelei Similea.
duminică, 26 decembrie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)











