




Angela Similea a onorat invitatia lui Madalin Ionescu de a fi prezenta in cadrul emisiunii Acces Direct.Alaturi de Ovidiu Komornick, ea a interpretat cateva piese live si a raspuns intrebarilor adresate de gazda emisiunii.Ne-a dezvaluit in premiera ca in toamna isi va lansa noul album( speram sa nu fie de duete).A primit un disc de aur , un buchet de flori si un tort pe care era inscriptionat numele albumului "De dragul tau".





