Se afișează postările cu eticheta MARTIE. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta MARTIE. Afișați toate postările

joi, 4 martie 2010

Angela Similea la N24

Angela Similea a fost prezenta la N24 ,iar mai jos aveti linkul unde puteti viziona un fragment.Multumesc Cristi pentru materiale.
http://www.youtube.com/watch?v=i86m1S0CLgQ

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner