Angela Similea a fost prezenta la N24 ,iar mai jos aveti linkul unde puteti viziona un fragment.Multumesc Cristi pentru materiale.
http://www.youtube.com/watch?v=i86m1S0CLgQ
Se afișează postările cu eticheta MARTIE. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta MARTIE. Afișați toate postările
joi, 4 martie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





