Se afișează postările cu eticheta antena 2. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta antena 2. Afișați toate postările
luni, 24 octombrie 2011
News!
In seara asta,Angela Similea a fost prezenta in emisiunea Rai da Buni de pe Antena 2 moderata de Mihai Morar,intervievata telefonic.A fost intrebata de colaborarea cu Marian Nistor din anii '80,si ce au insemnat cei 17 ani.A fost reamintit albumul Balada Iubirilor Deschise - album compus de formatia Savoy special pentru artista.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





