Se afișează postările cu eticheta cerbul de aur 1992. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta cerbul de aur 1992. Afișați toate postările

marți, 23 noiembrie 2010

Aparitie TV.

Astazi la orele 17.40. in cadrul emisiunii Confesiuni,de pe TVR2,Marius Teicu invitatul emisiunii a creat un remember a slagarelor sale printre care Angela Similea a ocupat primul loc.Am putut vedea prestatia Angelei la Cerbul de Aur din 1992 cu piesa Traiesc.Ca o surpriza pentru Marius Teicu si pentru telespectatori,Angela Similea a intervenit telefonic la invitatia prezentatoarei Iuliana Mariciuc.

sursa:nemesis 0417.

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner