Astazi la orele 17.40. in cadrul emisiunii Confesiuni,de pe TVR2,Marius Teicu invitatul emisiunii a creat un remember a slagarelor sale printre care Angela Similea a ocupat primul loc.Am putut vedea prestatia Angelei la Cerbul de Aur din 1992 cu piesa Traiesc.Ca o surpriza pentru Marius Teicu si pentru telespectatori,Angela Similea a intervenit telefonic la invitatia prezentatoarei Iuliana Mariciuc.
sursa:nemesis 0417.
Se afișează postările cu eticheta TVR 2. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta TVR 2. Afișați toate postările
marți, 23 noiembrie 2010
joi, 29 ianuarie 2009
Angela Similea la TVR 3

Miercuri seara am avut surpriza sa primesc un mesaj prin care ma anunta ca Angela Similea este prezenta pe micul ecran. Eram la servici. Am intrat in studio, am deschis televizorul si am gasit.
Incepuse de 10 minute.Era o emisiune care mai fusese difuzata acum aproximativ 3 ani . Fosta emisiune pop rock de pe TVR 2 era acum sub o alta denumire – Cap de Afis. De data asta emisunea era pe TVR3. Foarte frumos. Pret de 40 de minute am putut vedea fragmente din clipurile vechi ale artistei. Trebuie sa recunosc ca m-am bucurat de clipuri care erau de calitate maxima, nu asa cum le vedem pe You Tube.
Multumesc Cristi.
Astept parerile voastre, cei care a-ti reusit sa vedeti emisiunea.
Acelasi Mark.
Etichete:
angela similea,
clipuri,
TVR 2,
TVR 3.youtube
Abonați-vă la:
Postări (Atom)






