Se afișează postările cu eticheta mail. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta mail. Afișați toate postările

vineri, 31 iulie 2009

La telefon, Angela Similea.

Astazi, a fost o zi speciala, o zi in care toate framantarile si toate gandurile umbrite de discutiile de mai inainte s-au destramat.Astazi, am vorbit cu Angela Similea la telefon.Nici mie nu imi vine sa cred.Timp de 10 minute, am purtat o discutie cu dumneai despre viata in general.Nu ma asteptam sa fie asa de deschisa si de bunavoitoare, sa ma asculte ce am de zis, unde mai pui ca am primit si lectii de viata.La finalul discutiei am primit urari de bine si succese.
Oameni buni, intradevar Angela Similea este o persoana calda.La intrebarea care sunt proiectele de viitor, dumneai mi-a raspuns ca inca nu poate sa dea detalii despre asta deoarece inca nu e nimic concret, insa cand va fi momentul, cu siguranta ne va tine la curent.In prezent,dumneaei sustine ca e implicata in anumite activitati care-i ocupa cea mai mare parte din timp , lasand deocamdata la o parte mailul si mesajele primite, cerandu-si scuze pentru cei dragi care i-au scris si nu a reusit sa le raspunda.
Cat priveste blogul acesta, dumneaei declara ca nu l-a vizitat, dar cu siguranta isi va lua timp si pentru el.
A ramas sa pastram legatura, dumneaei fiind deschisa pentru colaborare.
Simona, iti multumesc!

Pentru ca meriti!

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner