Se afișează postările cu eticheta fani angela similea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta fani angela similea. Afișați toate postările
luni, 20 decembrie 2010
Fanii Angelei Similea au fost alaturi de artista la lansarea discului
Pentru mai multe imagini de la eveniment vizitati pagina de facebook a Emiliei Nicolae la urmatoarea adresa:http://www.facebook.com/emilia.nicolae
vineri, 31 iulie 2009
La telefon, Angela Similea.
Astazi, a fost o zi speciala, o zi in care toate framantarile si toate gandurile umbrite de discutiile de mai inainte s-au destramat.Astazi, am vorbit cu Angela Similea la telefon.Nici mie nu imi vine sa cred.Timp de 10 minute, am purtat o discutie cu dumneai despre viata in general.Nu ma asteptam sa fie asa de deschisa si de bunavoitoare, sa ma asculte ce am de zis, unde mai pui ca am primit si lectii de viata.La finalul discutiei am primit urari de bine si succese.
Oameni buni, intradevar Angela Similea este o persoana calda.La intrebarea care sunt proiectele de viitor, dumneai mi-a raspuns ca inca nu poate sa dea detalii despre asta deoarece inca nu e nimic concret, insa cand va fi momentul, cu siguranta ne va tine la curent.In prezent,dumneaei sustine ca e implicata in anumite activitati care-i ocupa cea mai mare parte din timp , lasand deocamdata la o parte mailul si mesajele primite, cerandu-si scuze pentru cei dragi care i-au scris si nu a reusit sa le raspunda.
Cat priveste blogul acesta, dumneaei declara ca nu l-a vizitat, dar cu siguranta isi va lua timp si pentru el.
A ramas sa pastram legatura, dumneaei fiind deschisa pentru colaborare.
Simona, iti multumesc!
Pentru ca meriti!
Oameni buni, intradevar Angela Similea este o persoana calda.La intrebarea care sunt proiectele de viitor, dumneai mi-a raspuns ca inca nu poate sa dea detalii despre asta deoarece inca nu e nimic concret, insa cand va fi momentul, cu siguranta ne va tine la curent.In prezent,dumneaei sustine ca e implicata in anumite activitati care-i ocupa cea mai mare parte din timp , lasand deocamdata la o parte mailul si mesajele primite, cerandu-si scuze pentru cei dragi care i-au scris si nu a reusit sa le raspunda.
Cat priveste blogul acesta, dumneaei declara ca nu l-a vizitat, dar cu siguranta isi va lua timp si pentru el.
A ramas sa pastram legatura, dumneaei fiind deschisa pentru colaborare.
Simona, iti multumesc!
Pentru ca meriti!
Etichete:
angela similea,
fani angela similea,
mail,
telefon
joi, 9 aprilie 2009
Uimitor! Fanii Angelei Similea reproduc piesele artistei!
In seara asta, cautand pe Youtube “noi” clipuri ale artistei, am descoperit cu uimire un clip in care o doamna, admiratoare a Angelei, intr-un moment de relaxare, se aseaza in fata camerei si canta 2 piese: Casa mea si Viata este mai frumoasa. Frumoasa incercare.Cu aceasta ocazie dau start “concursului” de interpretare a pieselor din repertoriul Angela Similea.Cine crede ca poate interpreta o piesa, se va filma si clipul va aparea pe blog.Succese!
Etichete:
angela similea,
anii 80,
anii 90,
cantece,
casa mea,
clipuri,
fani angela similea,
live,
piese,
viata este mai frumoasa,
Videoclipuri
Abonați-vă la:
Postări (Atom)













