A putut fi urmarita si admirata pe postul de televiziune National Tv.A cantat singura dar si impreuna cu Ovidiu Komornyck de revelion.Inregistrarea prestatiei poate fi vazuta la urmatoarea adresa: http://www.youtube.com/user/iubiresicantec#p/a/u/0/nROvTfcAyns
sursa:Cristi Banu si :iubiresicantec:






