Se afișează postările cu eticheta revelion 2010. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta revelion 2010. Afișați toate postările

sâmbătă, 2 ianuarie 2010

Angela Similea de Revelion 2010

A putut fi urmarita si admirata pe postul de televiziune National Tv.A cantat singura dar si impreuna cu Ovidiu Komornyck de revelion.Inregistrarea prestatiei poate fi vazuta la urmatoarea adresa: http://www.youtube.com/user/iubiresicantec#p/a/u/0/nROvTfcAyns

sursa:Cristi Banu si :iubiresicantec:

duminică, 13 decembrie 2009

De sarbatori, Angela Similea.


ANGELA VA FI A DOUA ZI IN EMISIUNEA MARINEI ALMASAN PE TVR1, IN PROGRAMUL SPECIAL DE REVELION IN EMISIUNEA CORINEI CHIRIAC IAR LA REALITATEA TV VA AVEA O APARITIE IN CARE VA POVESTI DESPRE MELODIA TRENUL GALBEN FARA CAI... LUNI, 14 DEC VA AVEA O INTERVENTIE IN CADRUL EMISIUNII ACCES DIRECT LA ANTENA 1
sursa: Cristi Banu

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner