Se afișează postările cu eticheta ovidiu komornyck. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ovidiu komornyck. Afișați toate postările

sâmbătă, 27 noiembrie 2010

Concert de Crăciun de Cartea Recordurilor

Şeful Operei Braşov, Cristian Mihăilescu, vrea să intre în cartea recordurilor cu Concertul de Crăciun de anul acesta. “„Acesta este cel mai amplu spectacol din România. Este probabil să vină la Braşov şi reprezentanţi ai Guiness Book, credem că avem cel mai amplu spectacol din lume. Anul trecut, spre exemplu, am avut un spectacol de 6 ore şi 10 minute, iar după ce s-a terminat, publicul mai cerea bis-uri. Noi deja am trimis concertul de anul trecut către ei”, a declarat Cristian Mihăilescu, pentru BZB.

Concertul de anul acesta îi are ca invitaţi pe Felicia Filip, Angela Similea, Ovidiu Komornyik, Mircea Baniciu, Annemarie Dancs şi Răzvan Mazilu. Concertul va avea loc pe 21 decembrie, preţul biletelor variind între 40 şi 70 de lei.
sursa:http://prinbrasov.com/2010/11/concert-de-craciun-de-cartea-recordurilor/

luni, 31 mai 2010

Angela Similea la Roman

In vara aceasta concertul De Dragul Tau va continua.Surse sigure sustin ca diva va concerta si in Roman si nu intr-o zi oarecare ci chiar de ziua de ei.Pe data de 9 iulie 2010 artista va pasi pe scena Casei de Cultura a orasului Roman unde impreuna cu Ovidiu Komornyck vor darui spectatorilor tot cee e mai frumos si incantator: muzica lor.

sâmbătă, 2 ianuarie 2010

Angela Similea de Revelion 2010

A putut fi urmarita si admirata pe postul de televiziune National Tv.A cantat singura dar si impreuna cu Ovidiu Komornyck de revelion.Inregistrarea prestatiei poate fi vazuta la urmatoarea adresa: http://www.youtube.com/user/iubiresicantec#p/a/u/0/nROvTfcAyns

sursa:Cristi Banu si :iubiresicantec:

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner