Se afișează postările cu eticheta casa mea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta casa mea. Afișați toate postările
vineri, 29 mai 2009
joi, 9 aprilie 2009
Uimitor! Fanii Angelei Similea reproduc piesele artistei!
In seara asta, cautand pe Youtube “noi” clipuri ale artistei, am descoperit cu uimire un clip in care o doamna, admiratoare a Angelei, intr-un moment de relaxare, se aseaza in fata camerei si canta 2 piese: Casa mea si Viata este mai frumoasa. Frumoasa incercare.Cu aceasta ocazie dau start “concursului” de interpretare a pieselor din repertoriul Angela Similea.Cine crede ca poate interpreta o piesa, se va filma si clipul va aparea pe blog.Succese!
Etichete:
angela similea,
anii 80,
anii 90,
cantece,
casa mea,
clipuri,
fani angela similea,
live,
piese,
viata este mai frumoasa,
Videoclipuri
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





