Se afișează postările cu eticheta viata este mai frumoasa. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta viata este mai frumoasa. Afișați toate postările

miercuri, 27 mai 2009

Imagini din spectacolul "O viata pentru muzica"





sursa:best music.

joi, 9 aprilie 2009

Uimitor! Fanii Angelei Similea reproduc piesele artistei!

In seara asta, cautand pe Youtube “noi” clipuri ale artistei, am descoperit cu uimire un clip in care o doamna, admiratoare a Angelei, intr-un moment de relaxare, se aseaza in fata camerei si canta 2 piese: Casa mea si Viata este mai frumoasa. Frumoasa incercare.Cu aceasta ocazie dau start “concursului” de interpretare a pieselor din repertoriul Angela Similea.Cine crede ca poate interpreta o piesa, se va filma si clipul va aparea pe blog.Succese!

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner