sursa:best music.
Se afișează postările cu eticheta viata este mai frumoasa. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta viata este mai frumoasa. Afișați toate postările
miercuri, 27 mai 2009
joi, 9 aprilie 2009
Uimitor! Fanii Angelei Similea reproduc piesele artistei!
In seara asta, cautand pe Youtube “noi” clipuri ale artistei, am descoperit cu uimire un clip in care o doamna, admiratoare a Angelei, intr-un moment de relaxare, se aseaza in fata camerei si canta 2 piese: Casa mea si Viata este mai frumoasa. Frumoasa incercare.Cu aceasta ocazie dau start “concursului” de interpretare a pieselor din repertoriul Angela Similea.Cine crede ca poate interpreta o piesa, se va filma si clipul va aparea pe blog.Succese!
Etichete:
angela similea,
anii 80,
anii 90,
cantece,
casa mea,
clipuri,
fani angela similea,
live,
piese,
viata este mai frumoasa,
Videoclipuri
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





