Se afișează postările cu eticheta petrosani. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta petrosani. Afișați toate postările
miercuri, 24 martie 2010
Concert De Dragul Tau 2010
Spectacolul De dragul tau va continua dupa o absenta de doi ani de zile.Concertele vor avea loc in localitatile Petrosani pe 24 aprilie 2010 la orele 19.30, si in Deva pe 25 aprilie la orele 19.30.Totul va fi live cu orechestra in background asa cum era odinioara prin anii 80.Merita vazut.Eu unul am fost la acest spectacol prin 2008 si a fost extraordinar.
Etichete:
2010,
angela similea,
De Dragul Tau,
Deva,
live,
Ovidiu Komornyik,
petrosani
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





