Se afișează postările cu eticheta Ovidiu Komornyik. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Ovidiu Komornyik. Afișați toate postările

miercuri, 24 martie 2010

Concert De Dragul Tau 2010

Spectacolul De dragul tau va continua dupa o absenta de doi ani de zile.Concertele vor avea loc in localitatile Petrosani pe 24 aprilie 2010 la orele 19.30, si in Deva pe 25 aprilie la orele 19.30.Totul va fi live cu orechestra in background asa cum era odinioara prin anii 80.Merita vazut.Eu unul am fost la acest spectacol prin 2008 si a fost extraordinar.

luni, 1 februarie 2010

News


Ovidiu Komornyik a anunţat recent că pregăteşte un nou album împreună cu Angela Similea. Artistul susţine că îşi doreşte să lanseze acest nou album în primăvară, în prezent cei doi lucrând la piesele noului disc. Angela Similea şi Ovidiu Komornyik nu sunt la prima colaborare şi primul album de duete. Piesa “De dragul tău” interpretată de cei doi a intrat în clasamentul anului la Top Românesc primind multe voturi din partea publicului care îi admiră. Reamintim că Gala lunilor 2009 care trebuia transmisă la Radio România Actualităţi, duminică, 31 ianuarie, a fost înlocuită în program, urmând ca aceasta să fie difuzată imediat ce Titus Andrei revine la microfonul radio România Actualităţi. Să ne rugăm Bunului Dumnezeu să-şi reia frumoasele emisiuni cât mai curând posibil. Însănătoşire grabnică, prietene!

sursa:http://slagartop.wordpress.com/

Introdu adresa ta de email aici, si vei primi ultimile noutati:

Delivered by FeedBurner